اجاره ماشین در کیش   07644458600 - 09128886065

اجاره قایق در کیش
اجاره قایق در کیش

تور کامل دریایی VIP با قایق Stingray در کیش
قیمت با تخفیف: 2.600.000 تومان

رزرو کنید: 09128886065

رزرو کنید

اجاره قایق تفریحی در کیش

شاید یکی از اولین گزینه هایی که افراد توانمند از نظر مالی برای مسافرت در روز های تعطیل انتخاب می کنند جزیره کیش باشد. جزیره کیش از نظر انواع جاذبه بسیار غنی بوده و طیفی از لذت ها را افراد مسافری که به این جزیره پا می گذارند تجربه خواهند کرد. شاید یکی از اصلی ترین و بهترین فعالیت هایی که می توان در جزیره کیش داشت و اتقاقا به دلیل همین فعالیت ها هم محبوب شده است فعالیت های کشتی رانی و قایق رانی می باشد. اجاره قایق تفریحی در کیش موضوع بحث امروز ما است که در ادامه مطلب بیشتر درباره اش صحبت خواهیم کرد.

اجاره قایق در کیش
اجاره قایق در کیش

قایق بادبانی, یک تجربه بسیار لذت بخش در کیش

قایق های تفریحی بسیار مجللی در کیش اجاره داده می شوند که سوار شدن بر آنها و داشتن گشت و گذاری به کمک آن ها آرزوی هر گردشگری به شمار می رود. البته که استفاده از قایق های بادبانی را نمی توان تنها محدود به گشت و گذار دانست. تا جایی که شاید بسیاری از افراد از قایق های بادبانی برای گرفتن جشن تولد و حتی قرار های شغلی نیز استفاده می کنند. به هر ترتیب استفاده از قایق های بادبانی از بهترین و مجلل ترین گزینه ها برای داشتن یک دورهمی خاطرانگیز می باشد.

اجاره یات در کیش
اجاره یات در کیش

امکاناتی که پس از اجاره کردن قایق دارا هستید

بسیاری از افراد ممکن است فکر کنند که با اجاره کردن قایق تنها یک قایق کوچک را روی آب خواهند داشت. ولی این تصور کاملا اشتباه است. قایق هایی که در کیش اجاره داده می شوند دارای بهترین امکانات برای گردشگران می باشند. به طوری که با استفاده از این امکانات یک سفر رویایی و یک دریاگردی هیجان انگیز را تجربه خواهید کرد. شاید بسیاری از افراد بگویند دارید اغراق آمیز صحبت می کنید. مگر یک قایق تفریحی در کیش دارای چه امکاناتی می باشد؟ مهم ترین این امکانات به شرح زیر می باشند:

·       آشپزخانه ای بسیار مجهز تنها یکی از این موارد می باشد.

·       این قایق ها دارای حمامی لوکس می باشند.

·       اتاق خوابی مجلل نیز در این قایق ها تعبیه شده اند.

·       در قایق های بادبانی شاهد وجود یک فضای داخلی بسیار بزرگ هستیم.

·       اتاق پذیرایی سبب مجهز شدن بیشتر این قایق ها به امکانات خارق العاده شده است.

·       این قایق ها معمولا دارای 2 یا 3 کابین هستند.

·       ظرفیت این قایق ها معمولا تا 15 نفر هم می رسد.

·       امکان گرفتن عکس و فیلم نیز برای مشتریان وجود دارد.

·       حتی می توانید قایق را متناسب با سلیقه خود طراحی کنید.

آیا اجاره قایق در کیش شرایط خاصی دارد؟

برای اینکه یک قایق را جزیره زیبای کیش اجاره کنید نیاز به شرایط خاصی نمی باشد. می توانید حتی به صورت آنلاین هزینه اجاره قایق در کیش را بپردازید. اما بسیاری از افراد ممکن است در این باره سوال داشته باشند که آیا در این باره نیاز به داشتن تجربه قایقرانی یا هرگونه دانش در این باره می باشد؟

اجاره قایق تفریحی در کیش
اجاره قایق تفریحی در کیش

هزینه اجاره قایق در کیش

برای اجاره قایق در کیش نمی توان یک قیمت کلی تعیین کرد. چرا که قیمت قایق ارتباط مسقیمی دارد به امکاناتی که قایق دارا می باشد. ولی این را بدانید که هزینه کردن تفریحی ارزش لذتی که تجربه می کنید را دارا می باشد. فرق است بین قایقی که بهترین مراسم های تفریحی را می توان در آن برگزار کرد با قایقی که دارای امکاناتی کمتر می باشد. شاید بتوان گفت که قیمت اجاره قایق در کیش از حوالی 1.5 میلیون تومان شروع می شود و هرچه امکانات قایق بیشتر می شود به این قیمت افزوده می شود.

سخن آخر

جزیره کیش را کسی نیست که به عنوان یکی از بهترین جزیره های آب های جنوب کشور ایران نشناسد. جذابیت های این جزیره به قدری بالاست که هرچه از آن بگوییم کم گفته ایم. به طوری که از تفریحات مختلف گرفته تا گشت و گذار های تجاری و تفریحی و ... همه و همه برای یک مسافر که به این جزیره سفر می کند فراهم است. به شما اطمینان می دهیم که بازدید از تمامی امکانات این جزیره نیاز به وقتی به مراتب بیشتر از یک هفته دارد. برای همین هنگامی که تصمیم به بازدید از این جزیره یا اجاره یات در کیش و ... گرفتید حتما مرخصی درست و حسابی برای خود بگیرید.

در بخشی از این مطلب درباره امکاناتی که یک قایق می تواند برای اجاره داشته باشد اشاره کردیم. به علاوه اینکه درباره قیمت اجاره قایق در کیش نیز پرداختیم. بسیاری از افراد شاید اینطور تصور کنند که این قیمت بالاست. اما ارزش لذتش را واقعا دارد.

دیدگاه‌ها  

+11 # سارا 1401-10-01 13:02
اجاره قایق در کیش اونم توی این دریای شفاف و تمیز خیلی عالی هست.حتما در سفر به کیش تجربه کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+10 # شمیم 1401-10-02 14:05
برای اجاره قایق در کیش از چند روز قبل میتونم اقدام کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+10 # ساسان 1401-10-08 06:10
اجاره قایق در کیش یعنی لاکچری بازی توی کیش :P
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # آزاده 1401-10-30 13:11
با اجاره قایق در کیش میتوانید داخلش مراسم مهمانی مثل جشن تولد استفاده کنید و برای عکاسی بسیار مناسب هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن